ODDZIAŁY

Główna siedziba spółki, hale produkcyjne oraz centrum dystrybucyjne
znajdują się w Jarocinie.

Efektywną sprzedaż na terenie całego kraju wspomagają prężnie działające oddziały: w Poznaniu, Kaliszu, Szczecinie Piekarach Śląskich, Katowicach oraz w Podczelu k/Kołobrzegu.

Rybhand Siedziba
Jarocin siedziba/przetwórstwo/centrum dystrybucyjne

ul. Świętego Ducha 118/120,
63-200 Jarocin
NIP 617-000-05-22
tel. + 48 62 747 32 38, 747 66 39
fax + 48 62 747 66 38
email: rybhand@rybhand.com.pl
rybhanddh@rybhand.com.pl
dhandlowy@rybhand.com.pl
handlowy2@rybhand.com.pl

Rybhand Oddział Poznań

ul. Koronkarska 5,
61-005 Poznań
tel. + 48 61 879 95 95, 842 93 74
fax + 48 61 872 93 73
e-mail: poznan@rybhand.com.pl
poznan1@rybhand.com.pl

Rybhand Oddział Kalisz

ul. Częstochowska 205-207
62-800 Kalisz
tel./fax + 48 62 753 55 81
e-mail: kalisz@rybhand.com.pl

Rybhand Oddział Piekary Śląskie

ul. Damrota 44,
41-940 Piekary Śląskie
tel. + 48 32 287 10 39
fax + 48 32 282 79 99
e-mail: piekary2@rybhand.com.pl

Rybhand Oddział Katowice

ul. Obroki 130
40-833 Katowice
tel. +48 32 359 4 309
e-mail: obroki@rybhand.com.pl

Rybhand Zakład Przetwórstwa Kołobrzeg – Podczele

ul. Lwowska 30
78-106 Kołobrzeg
tel. +48 502314056 Henryk Tomaszewski
tel. + 48 509393496 Dawid Trzcieliński
e-mail: podczele@rybhand.com.pl

Rybhand Oddział Szczecin

ul. Kmiecika 2,
70-809 Szczecin
tel. + 48 91 462 37 04
tel./fax + 48 91 462 30 05
e-mail: szczecin@rybhand.com.pl